Bawełniana pieluszka tetrowa w dinozaury, ATK, zielone

Jakie tetrowe pieluchy wybrać?

Tetrowe pieluchy to jeden z podstawowego asortymentu, w który należy się zaopatrzyć, gdy pojawia się w domu mała istotka. Na rynku można kupić naprawdę wiele modeli, które różnią się miedzy sobą rozmiarem, kolorem, kształtem. Jakie pieluszki z tetry są najlepsze?

Rozmiary


Mamy najchętniej kupują pieluchy tetrowe w rozmiarach 50×50, 60×60, 70×70. Czasami wyposażają się także w większe modele, które są idealne by położyć malucha w różnych miejscach poza domem. Mniejsze rozmiary spokojnie przydadzą się do owinięcia dziecka po kąpieli, przy karmieniu czy też, by otulić malucha gdy smacznie śpi.

Kolory i wzory


Mamy coraz chętniej kupują wzorzyste i kolorowe pieluszki tetrowe. Najbardziej popularne to te w kolorowe zwierzątka, w geometryczne wzory oraz opatrzone postaciami z bajek. Dla dziewczynek mamy obowiązkowo wybierają kolory takie jak róż, czerwień, fiolet. Dla chłopców popularne są pieluszki niebieskie, zielone czy żółte.

Białe pieluchy tetrowe dla niemowlaka


To prawdziwy hit od wielu lat. Dawniej w każdym domu, gdzie pojawiało się dziecko, musiało być przynajmniej kilka takich pieluch wypranych i wypracowanych, czekających na kupce. Obecnie, również mamy chętnie sięgają po standardową wersję białych pieluszek, które idealnie sprawdzają się do owinięcia pupy jako zastępstwo sklepowych pampersów.

Jak widać z powyższego pieluszki tetrowe są niezastąpione w pierwszych dniach życia, a ich szeroki wybór rozmiarów i wzorów zdecydowanie zachęca do kupna, gdyż przydają się w wielu sytuacjach.