Innowacja w karmieniu niemowląt

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Wraz z pojawieniem się na świecie nowego członka rodziny, życie przewartościowuje się o 180 stopni, a wszystkie działania skupiają się wokół maleńkiego człowieka. Nic zatem dziwnego, że producenci prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych produktów przeznaczonych dla najmłodszych, które ułatwią nieco rodzicom codzienne obowiązki.

Na pewno każdy z nas słyszał o kolce niemowlęcej. Opowieści rodziców, których dzieciom dokuczała ta przypadłość, doprowadzić mogą do bólu głowy. Jak radzić sobie zatem, by wyeliminować, bądź złagodzić objawy kolki u dziecka? Oczywiście można stosować dobre rady innych rodziców, ale dużo prostszym sposobem jest stosowanie przy karmieniu odpowiedniego „sprzętu”, takiego jak butelka dr Brown.

Ta niepozorna butelka służąca do karmienia niemowląt, ma pomagać w eliminowaniu kolki i zaparć u dzieci, a to za sprawą specjalnej technologii zastosowanej przy produkcji. Chodzi o dwuczęściowy system odpowietrzający, który dzięki specjalnym kanalikom zapobiega powstawaniu wewnątrz butelki próżni, a wszystko po to, by karmienie butelką było jak najbardziej podobne do karmienia piersią.

Propozycja producenta butelek dr Brown na pewno skusi wielu rodziców, borykających się z problemem kolki u swoich pociech. Dziecko jest najważniejsze i należy dołożyć wszelkich starań, by na początku drogi przez nasz świat, było mu jak najlepiej.